Odcinek 1 – rozmawiamy z pAudio i ASPROD

Cykl podcastów pozwala słuchaczom bliżej poznać przedstawicieli interesujących firm, działających w Szczecinie i okolicach. Prezentuje inspirujące historie sukcesów, poczynając od wyzwań i trudów związanych z kreowaniem własnej działalności. Każdy odcinek pozwala zrozumieć motywację, która kieruje przedstawicielami biznesu w podejmowaniu decyzji o lokowaniu inwestycji w Szczecinie.

W pierwszym odcinku porozmawiamy z przedstawicielami:

PAUDIO  – Firma szczecińska, która realizuje zlecenia w Polsce i w Europie. Podkreślają, że są specjalistami, którzy zajmują się nagłośnieniem z wykorzystaniem wysokich technologii. Uważają siebie za lokalnych patriotów i jest im dobrze w Szczecinie. Pomimo tego, że są kuszeni przez inne miasta – zostają u nas. 

ASPROD – piekarnia, cukiernia. Podkreślają, że od wielu lat są związani ze Szczecinem. Współpracują z Pogonią Szczecin, z ZUT, Teatrem Polskim, Radami Osiedli. Podkreślają, że dzięki możliwości przeniesienia siedziby na ulicę Uranową – co umożliwiło Miasto – firma może się szybciej rozwijać. Są za to bardzo wdzięczni.

Serdecznie zapraszamy do słuchania!