Lastadia Office Center

Wielokrotnie nagradzany za walory estetyczne biurowiec to sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni 13 400 m2. Stanowi doskonały przykład połączenia tradycji i nowoczesności. Choć powstał przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, stylem nawiązuje on do przedwojennej zabudowy ul. Zbożowej i okolicy. Zadbaliśmy również o idealną dla biznesu lokalizację. Bliskość węzłów szybkiej komunikacji miejskiej to ułatwienie w dostępie do biurowca dla pracowników oraz klientów firm zlokalizowanych w Lastadia Office.

Lokalizację Lastadia Office można uznać za unikalną. Biurowiec położony jest przy nabrzeżu Odry, skąd rozciąga się przepiękny widok na Katedrę Św. Jakuba, Stare Miasto, Zamek Książąt Pomorskich i Wały Chrobrego. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się dworce PKP, PKS oraz liczne przystanki szybkiej komunikacji miejskiej. Ułatwieniem dla naszych rezydentów jest również wygodny dojazd do zlokalizowanych w pobliżu miasta lotnisk, dzięki łatwemu dostępowi do tras ekspresowych.
Budynek został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi wymaganiami rynku, przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzeń technicznych oraz materiałów wykończeniowych. Klasa budynku – A. Posiada certyfikat Breeam In Use.
Unikalną zaletą biurowca Lastadia Office są powierzchnie biurowe zaprojektowane w układzie otwartego planu, który zapewni użytkownikom dużą elastyczność w zakresie aranżacji powierzchni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Projekt budynku zapewnia maksymalną dostępność światła naturalnego. Na poziomie 0 zlokalizowane są zewnętrzne, przestronne parkingi dla najemców i ich gości. Jego umiejscowienie umożliwia bezkolizyjną komunikację. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca usytuowany jest również duży parking. Wewnątrz budynku znajdują się 4 piony windowe, a do budynku prowadzą cztery wejścia – od frontu oraz strony parkingu. Teren obiektu jest objęty 24-godzinnym dozorem ochrony. Bezpieczeństwa strzeże zaawansowany system kamer przemysłowych rozmieszczonych na powierzchniach wspólnych budynku oraz system kontroli dostępu.

Nazwa: Lastadia Office Center
Klasa: AA
Miejscowość: Szczecin
Adres: ul. Zbożowa 4
Powierzchnia całkowita / Powierzchnia biurowa / Dostępna powierzchnia biurowa: 13 400 m2 / 11 200 m2 / 2 000 m2
Cena najmu netto: od 9.50 do 11.00 EUR
Koszty eksploatacyjne brutto: 12 PLN
Cena sprzedaży netto: Do negocjacji
Rok oddania do użytku: 2013
Status budynku: Obiekt biurowo - usługowy
Forma zbycia: Do uzgodnienia
Deweloper: SGI S.A.
Standard:  
klimatyzacja tak
podnoszone podłogi tak
podwieszany sufit tak
okablowanie telefoniczne tak
okablowanie elektryczne tak
okablowanie komputerowe tak
tryskacze  
czujniki dymu tak
wykładzina tak
podział powierzchni ściankami tak
recepcja tak
ochrona tak
kable światłowodowe tak
centrala telefoniczna tak
uchylne okna  
kontrola dostępu tak
dźwigi windowe tak
Inne - jakie?  

 

KONTAKT
Mirosław Ziółkowski 
email: miroslaw.ziolkowski@sgi.pl 
Tel: 601 935 105

www.lastadiaoffice.pl

Powrót do listy