Baltic Business Park

Baltic Business Park to ultranowoczesne centrum biurowe zapewniające najwyższy standard oraz unikalną ergonomię. Kompleks biurowy został zlokalizowany przy ul. 1 maja w Szczecinie a jego niebanalna i nowoczesna architektura doskonale komponuje się z charakterystycznymi stoczniowymi elementami krajobrazu. Istotnymi dla komfortowego codziennego funkcjonowania w centrum biurowym są zastosowane najnowsze rozwiązania technologiczne, systemy zarządzania oraz nowatorstwo konstrukcyjne. Dzięki jakości zastosowanych materiałów Baltic Business Park należy do ekologicznych centrów biznesowych. W związku z tym prezentowany kompleks wyróżnia również bardzo niski poziom kosztów eksploatacyjnych.

Inwestor projektując centrum biurowe miał na uwadze również umiejscowienie usług, które przyczynią się do efektywnego wykorzystania powstałej powierzchni. W związku z tym na zewnątrz budynku przewidziano plac zabaw oraz zostały zaaranżowane miejsca postojowe. Miejsca postojowe zostały także przewidziane w podziemnym parkingu co zapewnia Gościom oraz pracownikom komfort i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Z kolei w budynku C przewidziano przedszkole oraz kantynę dzięki czemu pracownicy Państwa Firmy będą mieli możliwość korzystania z szerokiego zakresu dodatkowych możliwości kompleksu Baltic Business Park. Wspomniane elementy z pewnością sprawiają, że wybór centrum biznesowego przy ul. 1 maja w Szczecinie to reprezentatywne miejsce, dostarczające doskonałych warunków do rozwoju Firmy a zastosowane rozwiązania w znacznym stopniu wpływają na ponadprzeciętną efektywność pracy osób wykonujących swoje codzienne obowiązki w kompleksie biurowym Baltic Business Park.

Baltic Business Park to również synonim bezpieczeństwa dla Państwa Firmy. Nad codzienną niezakłóconą działalnością Państwa Firmy czuwać będzie zespół doświadczonych profesjonalistów w zakresie zarządzania oraz administrowania nieruchomościami. Biuro administracji znajduje się w jednym z budynków dzięki czemu kontakt ze służbami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie obiektu jest stały i możliwy w każdej chwili. Każdy z budynków posiada również niezależną recepcję dzięki czemu istnieje możliwość weryfikacji każdej osoby, która pojawi się w biurowcu. Niezakłócone funkcjonowanie Państwa Firmy zapewni również system zasilania w energię elektryczną. Centrum posiada dwóch niezależnych dostawców energii elektrycznej oraz agregat prądotwórczy dzięki czemu ryzyko braku dostawy energii elektrycznej zostało praktycznie wyeliminowane.

Dzięki przemyślanym koncepcjom oraz starannej realizacji centrum biznesowe Baltic Business Park stało się doskonałym miejscem do prowadzenia oraz rozwoju własnego Biznesu. Nie bez znaczenia jest lokalizacja, w której został zrealizowany kompleks. W związku z lokalizacją w centrum Szczecina w krótkim czasie można dostać się do głównych dróg w kierunku Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Berlina oraz międzynarodowego portu lotniczego w Goleniowie.

Nazwa: Baltic Business Park
Klasa: A+
Miejscowość: Szczecin
Adres: ul. 1-go Maja 38-39
Powierzchnia całkowita / Powierzchnia biurowa / Dostępna powierzchnia biurowa:  19 310 m2 / 16 819 m2 / 4 962 m2
Cena najmu netto: 12.00 - 14.00 EUR
Koszty eksploatacyjne brutto: 9.50 PLN
Cena sprzedaży netto: -
Rok oddania do użytku: 2013
Status budynku: ukończony
Forma zbycia: dzierżawa / najem
Deweloper:  BBPark Sp. z o.o.
Standard:  
klimatyzacja tak, z nawilżaniem powietrza – system VRV
podnoszone podłogi tak
podwieszany sufit tak
okablowanie telefoniczne tak
okablowanie elektryczne tak
okablowanie komputerowe tak
tryskacze tak
czujniki dymu tak
wykładzina tak
podział powierzchni ściankami tak
recepcja tak
ochrona tak
kable światłowodowe  tak
centrala telefoniczna tak
uchylne okna nie
parking tak, na około 550 miejsc
przeszklone windy nie

 

KONTAKT
Cezary Maj
tel. +48 91 885 29 47
mobile: +48 604 486 900
email: cezary.maj@bbpszczecin.pl

http://www.balticbusinesspark.com.pl/

Powrót do listy