P2Tower

Nieruchomość P2Tower to kompleks biurowy, w skład którego wchodzi 9-kondygnacyjny biurowiec, pawilon biurowo-magazynowy, garaże i parking na 90 samochodów.

Nieruchomość uzbrojona jest w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (własna kotłownia gazowa z możliwością przełączenia na ogrzewanie miejskie) oraz telekomunikacyjną.

Umiejscowiona jest na działkach o numerach 3/12 i 3/13, o łącznej powierzchni 4 788 m2 (ogrodzonych i w pełni zagospodarowanych) z dojazdem od strony ulicy Chmielewskiego.
PAWILON BIUROWO-MAGAZYNOWY to budynek dwukondygnacyjny, z własną kotłownią gazową, wyposażony w instalację teleinformatyczną i wentylację. Na piętrze budynku znajdują się pomieszczenia biurowe o powierzchni 256 m2, natomiast na parterze pomieszczenia biurowo-magazynowe o łącznej powierzchni 252 m2. W ramach powierzchni magazynowej wyodrębnione są dwa stanowiska garażowe.

Na terenie znajduje się także wolno stojący, dwustanowiskowy garaż murowany o automatycznych bramach. Wolną część terenu posesji stanowi parking o powierzchni utwardzonej kostką brukową typu „polbruk”. Może na nim jednocześnie parkować do 90 samochodów. Dodatkowo, przy ulicy od strony posesji, znajduje się niepłatny parking na 9 samochodów.

W ofercie dostępne są powierzchnie biurowe o zróżnicowanej wielkości i układzie. W P2Tower można znaleźć zarówno pokoje o powierzchni 14 m2, które doskonale sprawdzają się jako biura dla 1-2 pracowników, jak i otwarte powierzchnie do 130 m2, które doskonale nadają się pod biura typu „open space” lub „call center”.

Najemcom, którzy nie planują wyposażania biura we własnym zakresie Właściciel może zaoferować do użytku podstawowe wyposażenie biurowe: biurka, szafki oraz fotele biurowe.

Istnieje możliwość adaptacji układu powierzchni biurowej i jej wykończenia do potrzeb każdego z Najemców – poprzez wstawienie, przestawienie lub usunięcie ścianek działowych, pomalowanie ścian, wymianę wykładziny, modernizację instalacji itp. Usługi te, po uzgodnieniu zakresu i kosztu, wykonuje Właściciel przed objęciem lokalu przez Najemcę.

Biurowiec zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta, jednak bezpośrednia okolica, w jakiej się on znajduje, jest cicha i spokojna, co sprzyja skupieniu i efektywnej pracy. Dodatkowym atutem jest bliskość zieleni, fantastyczny widok na panoramę miasta, Wzgórz Bukowe i rozlewiska Odry.

Biurowiec został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczonymi dla powierzchni biurowych. Wysokie pomieszczenia z maksymalnym dostępem światła oraz korzystnym mikroklimatem zapewniają naszym Najemcom przyjazne i komfortowe warunki pracy.

Każde biuro wyposażone jest w podstawową sieć teleinformatyczną. Zainstalowane okablowanie jest uniwersalne, co pozwala na jego skonfigurowanie dla potrzeb typowego biura oraz ewentualną szybką i prostą rekonfigurację, w celu przystosowania go do zmieniających się potrzeb – np. uruchomienie nowego stanowiska pracy.

ATUTY P2Tower:

  • Wysoki standard powierzchni biurowych,
  • Dogodna, bezpieczna lokalizacja,
  • Prosty dojazd oraz przynależne do lokali miejsca parkingowe,
  • Korzystne, bezpieczne warunki sprzedaży,
  • Możliwość zweryfikowania funkcjonalności biura poprzez wynajem,
  • Możliwość powiększania biura wraz ze wzrostem firmy.
  • Budynek wyposażony jest w dwie windy, centralny system wentylacyjny i klimatyzację, instalacje teleinformatyczną, system monitoringu CCTV, instalację przeciwpożarową oraz własną kotłownię gazową.

ROZKŁAD POWIERZCHNI BIUROWYCH

  • Parter – na parterze znajduje się hol z recepcją oraz pomieszczenia biurowe.
  • Piętra 1-6 – piętra od 1 do 6 składają się z dwóch niezależnych skrzydeł biurowych, wyposażonych we własne węzły sanitarne i teleinformatyczne. Powierzchnia każdego ze skrzydeł to ok. 205 m2. Skrzydła są połączone gabinetem o powierzchni ok. 50 m2, o dużym przeszkleniu ścian. Możliwe jest jego przyłączenie do wybranego skrzydła. Każde ze skrzydeł podzielone jest na pokoje biurowe z możliwością otwarcia całej powierzchni (open space).
  • Piętro 7 – na 7 piętrze znajduje się lokal mieszkalny z dużym przeszkleniem części dachu o powierzchni 83 m2 oraz odrębne pomieszczenia techniczne dla urządzeń wentylacyjnych i kotłowni.

KONTAKT
Renata Kwilińska
tel: +48 91 482 58 03, +48 91 482 50 35
email: renata.kwilinska@pplusp.biz

http://p2tower.pl/

Powrót do listy