Cukrowa Office

Biurowiec "Cukrowa Office" zlokalizowany jest w Szczecinie przy ul. Cukrowej, na terenie kompleksu Nowa Cukrownia. Całkowita jego powierzchnia to ponad 10 tys. m2. Projekt zakłada powstanie czterech kondygnacji naziemnych plus podziemnego parkingu. Parter przeznaczony będzie na działalność usługowo-handlową np. kawiarnia, sklep spożywczy, restauracja, apteka. Na ostatniej kondygnacji biurowca powstanie centrum fitness. W pozostałej części budynku znajdzie się miejsce na lokale biurowe o powierzchniach od 40 do ok. 2 000 m2 - będą one przeznaczone na sprzedaż lub wynajem.

Budynek Cukrowa Office zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale 2018 roku. Inwestorem jest firma Alsecco.

LOKALE BIUROWE
Oferowane powierzchnie biurowe będą o powierzchniach od 40 do ok. 2 000 m2 na sprzedaż lub wynajem.

Standard wykończenia:

klimatyzacjatak - opcjapodnoszone podłoginiepodwieszany sufittakokablowanie telefoniczne
okablowanie elektrycznetakokablowanie komputerowetak - światłowódtryskaczenieczujniki dymutakwykładzinatak - opcjapodział powierzchni ściankamitak lub openspacerecepcjatakochronatak - opcjakable światłowodowetakcentrala telefonicznatakuchylne oknatak

BIURA DO KUPIENIA LUB WYNAJĘCIA
Parter Cukrowa Office zostanie przeznaczony na działalność usługowo-handlową (kawiarnia, sklep spożywczy, restauracja, apteka). Na ostatniej kondygnacji biurowca powstanie centrum fitness. W pozostałej części budynku znajdzie się miejsce na przestrzeń biurową. Co ciekawe, biuro na terenie Cukrowa Office będzie można kupić lub wynająć.

Całkowita powierzchnia inwestycji to ponad 10 tys. m2 (bez garażu podziemnego). Dodatkowe miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz budynku.

Części wspólne biurowca zostaną wykończone pod klucz, a poszczególne lokale (od 40 do ok. 2000 m2) będą oddawane do użytku w standardzie deweloperskim. Cena wynajmu m kw. biura zaczyna się od 30 zł za miesiąc, zakupu – w granicach 3,9 – 4,9 tys. zł.

Budynek zostanie ponadto wyposażony w windę, klimatyzację (opcja dodatkowo płatna), łącza światłowodowe, całodobowy monitoring. Na parterze biurowca będzie działała recepcja.

Panorama inwestycji dostępna jest pod adresem: www.nowacukrownia.pl/panorama

KONTAKT
Dorota Kulig
tel. 608 768 505 (poniedziałek-piątek godz. 9-17)
e-mail: sprzedaz@alsecco.szczecin.pl

Powrót do listy